Blog > Komentarze do wpisu
Sennik

Z dzisiejszego ranka:

"Ślub - Sen o ślubie zazwyczaj odzwierciedla życzenia śniącego. Kiedy kawaler śni o własnym ślubie oznacza to, że niemiłe wiadomości są w drodze. (...) Przyjście na ślub to wydarzenie, które przyniesie śniącemu gorycz i opóźni osiągnięcie sukcesu. (...).

"Ucieczka - Sen o ucieczce w obawie przed krzywdą lub pechem to generalnie żły znak. Jęśli śniący ucieka, to oznacza złe wiadomości o ludziach mieszkających daleko. (...)

Ucieczka sprzed ołtarza - Jeśli śniący ucieka sprzed ołtarza, zostanie uznany za osobę niegodną zajmowanego stanowiska przez znaczące osoby zamężne i żonate oraz narazi na szwank swoje dobre imię. Dla osób w stanie wolnym ucieczka to zapowiedź rozczarowań w miłości i niewierność mężczyzn.

Uciekanie - Jeśli śniący przed czymś ucieka, to znak, że własny przyjaciel spiskuje przeciwko niemu z jego wrogami. (...) Nieudana próba ucieczki oznacza, że pewne problemy nie zostały rozwiązane. (...)"

Teraz pytanie, o co chodziło podmiotowi śniącemu? W najlepszym wypadku (i najbardziej pasującym (do mej sytuacji niż snu) :-k) może to być druga część ostatniego cytatu o nierozwiązanych problemach. Reszta jest raczej mało sympatyczna :(.

czwartek, 24 grudnia 2009, drose1

Polecane wpisy

  • Best Day Ever

    <3

  • Jak?

    "Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro" Znalazłem ten cytat i coś mnie tchnęło by tu wrócić, coś napisać ch

  • iykwim

    :P